Půjčovna elektrolodí a šlapadel vranovská přehrada - pláž Půjčovna elektrolodí a šlapadel vranovská přehrada - pláž Půjčovna elektrolodí a šlapadel vranovská přehrada - pláž Půjčovna elektrolodí a šlapadel vranovská přehrada - pláž Půjčovna elektrolodí a šlapadel vranovská přehrada - pláž Půjčovna elektrolodí a šlapadel vranovská přehrada - pláž Půjčovna elektrolodí a šlapadel vranovská přehrada - pláž Půjčovna elektrolodí a šlapadel vranovská přehrada - pláž Půjčovna elektrolodí a šlapadel vranovská přehrada - pláž Půjčovna elektrolodí a šlapadel vranovská přehrada - pláž Půjčovna elektrolodí a šlapadel vranovská přehrada - pláž Půjčovna elektrolodí a šlapadel vranovská přehrada - pláž

Partneři

Camping Vranovská pláž

Camping nabízí ubytování pro rodiny s dětmi i jednotlivce ve svém rekreačním areálu na hlavní pláži Vranovské přehrady nejen v období hlavních letních prázdnin. Samozřejmě v měsících květnu, červnu, září, říjnu ubytování pro školy, turistické a sportovní oddíly, cykloturisty a rybáře.

 

Restaurace U Vodnáře

Restaurace se nachází na poklidném místě vranovské přehrady, obklopená nádhernou přírodou s výhledem na vranovské jezero. Okouzlující atmosféra rodinné restaurace s výtečnou kuchyní a pohodou u krbových kamen nebo využití sezónní vinárny či pizzerie Vám jistě zpříjemní výlet i dovolenou.

 

Vinné sklepy Lechovice

Vinné sklepy Lechovice jsou největší výrobci vína z vlastních vinic ve Znojemské vinařské podoblasti, což jim umožňuje produkci kvalitních vín s označením plněno vinohradníkem. Základní snahou společnosti je používání biologických způsobů ochrany ve vinici nejen v rámci Integrované produkce hroznů a vína.

 

Penziony GAUDEO

Penziony se nachází se přímo v areálu kempu Vranovská pláž - Vranovská přehrada. Celková kapacita penzionů GAUDEO je 88 lůžek ve třech budovách, rozdělených do 12-ti čtyřlůžkových (mezonetových) a 20-ti dvoulůžkových apartmánů, z toho 4 apartmány jsou plně bezbariérové. Každý z apartmánů je vybaven kuchyňským koutem s lednicí a mikrovlnou troubu, k dispozici je i základní nádobí.

 

Vodácký oddíl Neptun Znojmo

Vodácký oddíl Neptun Znojmo, se zaměřuje na celkový rozvoj dětí a mládeže zejména prostřednictvím vodní turistiky. Členové oddílu prochází několikaletou vodáckou průpravou. Začínají na pramici P550 na klidné vodě na řece Dyji (7- 11 let). Dále přes fyzicky a technicky náročnější ovládání kánoe na rychleji tekoucí vodě např. řeka Jihlava, Sázava, Vltava, Hron atd.

 

Půjčovna elektrolodí Bítov

Moderní půjčovna elektrolodí, které můžete použít jak k rybolovu, tak k vyjížďkám po Vranovské přehradě nebo k pořádání malých oslav a párty.

 

Cykloklub Kučera

Pořádáme cyklistické akce pro veřejnost včetně půjčovny kol či elektrokol.