Půjčovna elektrolodí a šlapadel vranovská přehrada - pláž Půjčovna elektrolodí a šlapadel vranovská přehrada - pláž Půjčovna elektrolodí a šlapadel vranovská přehrada - pláž Půjčovna elektrolodí a šlapadel vranovská přehrada - pláž Půjčovna elektrolodí a šlapadel vranovská přehrada - pláž Půjčovna elektrolodí a šlapadel vranovská přehrada - pláž Půjčovna elektrolodí a šlapadel vranovská přehrada - pláž Půjčovna elektrolodí a šlapadel vranovská přehrada - pláž Půjčovna elektrolodí a šlapadel vranovská přehrada - pláž Půjčovna elektrolodí a šlapadel vranovská přehrada - pláž Půjčovna elektrolodí a šlapadel vranovská přehrada - pláž Půjčovna elektrolodí a šlapadel vranovská přehrada - pláž

Kontakt

Bakchus aktivity s.r.o.
Boženy Němcové 1799/6
669 02 Znojmo

IČ: 29216192
DIČ: CZ29216192
Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 66357.

Tel.: +420 739 750 490

E-mail: info@bakchusaktivity.cz
Web: www.bakchusaktivity.cz
Web: www.pujcovnavranov.cz

Veškerá plavidla, dopravní prostředky i ostatní sportovní potřeby lze zarezervovat pouze v případě výpůjčky na celý den. V takovém případě je nutno vyzvednout vybavení nejpozději do 10:00.

Rezervaci na určitou hodinu v průběhu dne nelze uskutečnit.

Děkujeme za pochopení.

Kontaktní formulář

Pokud máte zájem, můžete nás kontaktovat e-mailem přímo z webu. Vyplňte formulář níže, nezapomeňte prosím uvést své kontaktní údaje - budeme Vás poté co nejdříve kontaktovat.

Váš e-mail
Předmět
Zpráva
Příloha